Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.
ilan no: 18059
Cilt Bakımı Profesyonel Ekipmanlar İkinci El ve Sıfır Alışveriş Kişisel Bakım & Kozmetik

COOLİFTİNG TEK SEANSTA GÖZLE GÖRÜNÜR SONUÇ SIFIR GARANTİLİ CİHAZ

  • COOLİFTİNG TEK SEANSTA GÖZLE GÖRÜNÜR SONUÇ SIFIR GARANTİLİ CİHAZ
  • COOLİFTİNG TEK SEANSTA GÖZLE GÖRÜNÜR SONUÇ SIFIR GARANTİLİ CİHAZ
  • COOLİFTİNG TEK SEANSTA GÖZLE GÖRÜNÜR SONUÇ SIFIR GARANTİLİ CİHAZ
  • COOLİFTİNG TEK SEANSTA GÖZLE GÖRÜNÜR SONUÇ SIFIR GARANTİLİ CİHAZ

Açıklama

Tarih : Ekim 18, 2018
konum : Halil Rıfat Paşa Mahallesi, PERPA, Yüzer Havuz Sokak, Şişli/İstanbul, Türkiye

CooLifting

Cilt yenilemede devrimsel bir yenilik olan CooLifting cilt bakım sistemi, tek bir seansta yüzde gözle görünür bir lift etkisi yaratıp çizgileri yumuşatırken, tedavi kür olarak uygulandığında uzun vadeli anti-aging faydalar sağlıyor.

Eskiden profesyonel cilt bakım tedavileri sadece cilt yüzeyine etki ederken, yenilikçi teknolojiler sayesinde çıta giderek yükseliyor. Bu tedavilerin vardığı en son noktalardan biri ise CooLifting teknolojisi. Tedavi sırasında cilde basınçlı CO2, yani karbondioksit gazı ile birlikte son derece yüksek konsantrasyonlu aktif maddeler veriliyor. Sistemin cilde uyguladığı basıncın bir diğer özelliği de cilt ısısını anında düşüren bir soğukluğa sahip olması. İki özellik bir araya geldiğinde ise, ortaya cildin alt tabakalarına kadar etki eden, çizgilerin, derin kırışıklıkların pürüzsüzleşmesini sağlayan ve en önemlisi de tek bir seansta gözle görünür bir gençleştirici özelliğe sahip bir cilt bakım sistemi çıkıyor. Haftada bir defadan olmak üzere 3-4 seanslık bir kür ise ciltte uzun vadeli bir anti-aging etki yaratıyor.

Nasıl çalışır?

CooLifting Gun, ciltte meydana gelen sarkmalarda, yüzeysel çizgilerin ve derin kırışıklıklarda iyileşme sağlayan, etkileri ciltte kalıcı olarak gözlemlenebilen bir iyileştirme, gençleştirme sağlayan cihazlı uygulamadır.

Orijinal “gun” yani tabanca olarak nitelendirilen tabancayı andıran başlık ile cilde düşük derecede (soğuk) yüksek basınçta CO2 (karbondioksit) püskürtülerek, kan mikro dolaşımı hızlandırılması hedeflenerek, damarların genişlemesi sağlanır. İşlem sırasında kullanılan soğuk basınç dermiş üzerinde uyarıcı ve iletken görevi görür. Bu uygulama sırasında hyaluronik içerikli serumlar da cilde püskürtülerek genişleyen damarlar vasıtası ile derine inerek etki etmeleri sağlanır.

Çok düşük sıcaklıktaki yüksek basınçtaki CO2 ve hyaluronik asit birleşimi, cildin alt katmanlarında kolajen ve elastin oluşumunun hızlanmasını, artmasını sağlar ve dokuların daha fazla nemlenmesi sağlanır. Uygulama sonunda cilt yenilenir, yüz ovalinde toparlanır, yüzeysel çizgilerin görünümü iyileşir, derin kırışıkların ise derinlikleri azalır.

Uygulama sırasında basınç ve soğukluk derecesi sürekli kontrol altında tutulur, bu yüzden uygulama oldukça güvenlidir.

İşlem sırasında Coolifting tabancası yüz dokularına çok düşük ısılarda yüksek basınçlı CO2, yani karbondioksit veriyor. Bu basınçla birlikte cilde, alt tabakalara kadar nüfuz eden, etkili anti-aging maddeler iletiliyor. Ciltte herhangi bir tahrişe neden olmayan ve son derece konforlu olan işlem sadece 5-10 dakika içinde tamamlanıyor.

CoolLifting sisteminin etki mekanizması nedir?

Coolifting tedavisinde uygulanan soğuk ve basınçlı CO2 gazı sayesinde, bakım sırasında sürülen serumdan etkili aktif maddelerden oluşan bir formül cilt optimum bir şekilde faydalanıyor. Ayrıca cildin aniden aşırı soğutulması termal bir şoka neden olarak derin dokularda bir rejuvenasyona neden olurken, soğuğu kompanse etmeye çalışan kan damarları kasılıp tekrar genişleyerek kan dolaşımının hızlanmasını sağlıyor. Bu etkilerin üstüne bir de CO2 terapisinin anti-aging faydaları ekleniyor: Kolajen ve elastin üretimini artırmak, kan dolaşımını hızlandırmak ve dokuların oksijenlenmesini sağlamak gibi…

Karbondioksitin cilt üstündeki etkisi tam olarak nedir?

Cilt yüksek konsantrasyonlarda karbondioksite maruz bırakıldığında vücudun o bölgeye daha fazla oksijen ilettiği gözlenmiştir. Bu da uygulama yapılan bölgenin daha dolgun ve gergin görünmesini sağlar. Karbondioksit tedavisi bundan 100 yıl önce bilinen ve cilt tedavisinde uygulanan bir yöntemdi; ciltteki problemli bölgeye kuru karbondioksit blokları konurdu.

Cilde nüfuz eden serumun içinde hangi aktif maddeler bulunuyor?

Formülde cildi nemlendirme özelliği ile bilinen hyalüronik asit, akdarı özleri ve buğday proteini gibi botanik içerikler bulunuyor.

CooLifting konforlu bir tedavi mi?

İşlem sadece 5 dakika kadar sürüyor ve son derece konforlu bir tedavi. Hiçbir yan etkisi olmayan işlem sonrasında gündelik yaşamınıza hemen geri dönebilirsiniz.

İşlem hangi bölgelere uygulanıyor?

Göz çevresi, alın bölgesi, dudak çevresi ve yanaklara uygulanabilir. Bu bölgelerde lift etkisi yaratırken çizgilerin yumuşamasını, cildin daha canlı ve taze görünmesini sağlar. Tedavi, düşük kaşlarda lift etkisi yaratmakta da etkilidir.

Coolifting işleminin etkileri ne zaman görülür?

Coolifting sisteminin en önemli özelliği anında yarattığı olumlu etkidir. Bu da ileri teknoloji cilt bakım sistemini, özel günleri en güzel halinizle karşılamak için harika bir tedavi haline getiriyor. İşlemden hemen sonra ciltte yarattığı lift etkisini gözlemlemek mümkün. İnce çizgiler hafifliyor, özellikle burnun iki kenarından ağız kenarlarına doğru uzanan deri katları açılıyor, cilt dokusu daha pürüzsüz ve parlak görünüyor. Ancak yapılan işlemin optimum halini alması 12-24 saati buluyor. Bu yüzden de bir davete ya da özel bir geceye katılmayı planlıyorsanız, işlemi bir gün önceden yaptırmanız öneriliyor.

Daha etkili sonuçlar için kaç seans öneriliyor?

Tedavi protokolü bir hafta arayla 3-4 seanstan oluşuyor. Kürü tamamladıktan sonra olumlu etkileri korumak için ayda bir seans uygulanabilir…

Satıcıyı arayarak iyi bir anlaşma yapmak için www.sanabana.com adresinden bahsedin

 konum

Değerlendirmenizi yayınlayın


Anlaşma için güvenlik ipuçları

  1. Satıcıyla buluşmak için güvenli bir yer kullanın
  2. Nakit işlemlerden kaçının
  3. Gerçekçi olmayan tekliflere dikkat edin
  4. Herhangi bir para ödemeden önce, ürün hakkında emin olun

Benzer İlanlar

Yukarı