Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.
ilan no: 4268
Kurye ve Kargo Nakliye

Kargo Turk

Fiyat için arayın

  • Kargo Turk

Açıklama

Fiyat : Fiyat için arayın
Tarih : Mayıs 28, 2018
Garanti : Yes
konum : Mecidiyeköy Mahallesi, Mecidiye Deresi Sokak, Şişli/Istanbul, Turkey

Kargo taşımacılığına dar bir çerçeveden bakıldığında doküman ya da paketlerin iki nokta arasında taşınması düşünülebilinse de, Kargo Türk hizmetlerine başladığı ilk günden bu yana gerek gönderici gerekse alıcı arasında maksimum düzeyde memnuniyet oluşturma ve özel ihtiyaçların herhangi bir kısıtlama ile karşılaşılmadan meydana getirilmesi gayesini taşımaktadır. Misyonu gereği hem müşterileri hem de çalışanları ile mutluluk, huzur ve güven ilişkisi içerisinde bulunmayı ilke edinen firmamız, bu özelliklerini ilerleyen yıllar içerisinde de sabit tutarak Türkiye ve dünyanın lider taşımacılık firmaları arasında yer alma vizyonunu taşımaktadır.

Hali hazırda son derece geniş olan dağıtım ağını genişleterek rakiplerinin ulaşmayı hayal dahi edemediği noktalara en kısa sürede paket ve belge gönderimi gerçekleştirmeyi amaçlayan Kargo Türk, kapıda ödeme kargo bunun yanı sıra standart hizmetlere ek olarak ihtiyaç duyulabilecek özel istekleri de karşılamaya gayret göstermektedir. Daima mevcut durumunun bir adım ilerisinde bulunmayı amaçlayan firmamız, değerli müşterilerinden gelen istek, eleştiri ve benzeri geri dönüşlere de birebir ya da dolaylı olarak en kısa sürede dönüş yapmayı amaçlamaktadır.

Hep bir adım ilerisini düşleyerek hep daha iyi ve ileriye

Yurt içi ve yurt dışı kargo taşımacılığı konusundaki geniş vizyonumuz ile birebir tanışmak ve hizmetlerimiz konusunda detaylı bilgi sahibi olmak için sizleri de yetkililerimiz ile iletişime geçmeye davet ediyoruz. Kargo Türk olarak her gün daha profesyonel ve kaliteli hizmetleri sizler ile buluşturmanın gururu ve mutluluğu içerisindeyiz.

Satıcıyı arayarak iyi bir anlaşma yapmak için www.sanabana.com adresinden bahsedin

 konum

Değerlendirmenizi yayınlayın


Anlaşma için güvenlik ipuçları

  1. Satıcıyla buluşmak için güvenli bir yer kullanın
  2. Nakit işlemlerden kaçının
  3. Gerçekçi olmayan tekliflere dikkat edin
  4. Herhangi bir para ödemeden önce, ürün hakkında emin olun

Benzer İlanlar

Yukarı